Ekosistem

WTBDC, sürdürülebilirlik ve teknoloji odaklı çözümler sunan bir ekosistemdir. Ödeme ve enerji sektörlerindeki çalışmalarımızla, küresel ticaretin yenilikçi ve güvenli bir şekilde dönüşmesine katkıda bulunuyoruz. Blockchain teknolojileri ve WEB3 alt yapılarıyla entegre edilen projelerimiz, enerji verimliliğini artırmayı ve karbon ayak izini azaltmayı hedefler. WTBDC Ekosistemi, çeşitli pazarlarda sürdürülebilirliği teşvik ederek, gelecek nesiller için daha yaşanabilir bir dünya yaratmayı amaçlar.

WTPEX DİJİTAL YATIRIM

Dijital yatırım platform sistemi.

WTEX3
WTP ENERGY

Dünyanın ilk blokchain ekosistemi.

Enerji yatırım platformu.

WTP PAY

Dijital cüzdan sistemi.

WTP DAO

Madenciler topluluğu.

WTP EXCHANGE

WTPEX yatırım platfomu’nu kurarak küçük, orta ve büyük boyutlu yatırım ve yatırımcılara en güvenli ve iyi hizmeti vermeyi planlamaktadır. WTPEX sadece bir borsa değildir. Dijital Yatırım Platform Sistemidir.

WTP WALLET

WTPEX ile uyumlu olup kripto ve dijital varlıklarınızı cüzdanlar arası aktarımlar yapabilmeyi sağlayan cüzdan. WTP WALLET birden çok blok zincir alt yapısını desteklemektedir.

WTP BAZAAR

WTP Bazaar, WTBDC Exporter içinde bulunan ihale ve takas platformu. Sistem içinde WTP Gold ihalesi açılarak portföyler geçiş yapılabilmektedir.

WTP GAME FI

WTP Blockchain teknolojilerini ve oyun mekaniklerini bir araya getirerek oyuncuların oyun oynarken para kazanmasını sağlar. Bu teknolojilerin arasında NFT'ler, kripto WTP Token ve merkeziyetsizlik yer almaktadır. WTP Blockchain aynı zamanda kripto sektöründe finansal getiri elde edilmesi için çeşitli sistemlerin oyunlaştırılmasını da ifade eder. GameFi projelerinde avatarlar, araziler, kostümler, altınlar, lityum ve NFT'ler, dijital varlık temsili olarak, oyunların içinde yer alırlar.

WTP NFT

Wtbdc Exporter içerisinde bulunan her kurum ve kuruluşun yüklemiş olduğu dijital materyaller birer NFT olarak sisteme entegre ederek telif hakkı ve benzersizliği koruma altına almaktadır. Wtbdc Exporter sisteminde uygulamaya geçen enerji projeleri takibi yapılarak sonuçların benzersiz olarak kayda alınıp NFTplatformunda şeffaflığı ön planda tutmaktadır.